Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

13439064_1753288681580166_1087235135349499225_n

В зв’язку з занепокоєнням наших численних підписників, та дзвінками прихильників американського футболу з всієї України, відчуваємо необхідність прояснити ситуацію стосовно позову НФАФУ.
Керівництво нефункціонуючої ось уже понад півроку федерації, з якої вийшли всі команди, що приймають участь в будь-яких «не паперових» змаганнях, подало в суд на створену взимку 2016 року Українську лігу американського футболу.
Причина позову — відстоювання своїх прав на використання словосполучення «Чемпіонат України з американського футболу» і припинення проведення офіційних заходів пов’язаних з американським футболом.
На сьогодні керівництво УЛАФ разом з небайдужими ентузіастами та фаховими юристами розробляє медійну та юридичну стратегію боротьби з невгамовними «папередніками».
Заплановано:
* Залучення соціальних мереж;
* Відкриті колективні листи від команд стосовно перевірки діяльності НФАФУ та П. Тесленка до Прокуратури, СБУ, Національного антикорупційного бюро;
* Широке розпорошення даного прецеденту як на локальному рівні, регіонів кожної із команд, так і на рівні всеукраїнських ЗМІ;
* Та задіяння інших доступних важелів впливу;
Гарантуємо Вам, що зробимо все що в наших силах, щоб у новій Україні, жоден можновладець не зміг забрати у наших спортсменів право займатись улюбленою справою.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.