Gladiators
Гимн :
Дата основания: 4 Feb 2010
Президент:
Главный тренер: No Coach
Город: Хмельницкий
Сезон Игр Пасом Бегом Фамблы
Yds Avg TD Yds Avg TD Cov Lost

Основатели и Тренера

История команды "Gladiators"

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Історія американського футболу у місті Хмельницький бере початок у 2010 році, а саме 4 лютого, коли група ентузіастів зібралась на перше тренування. Так як на той час у місті не знайшлось жодної людини, яка мала хоча б якесь уявлення про американський футбол, хлопці запросили на тренування трьох гравців «Вінницьких Вовків»: Хомина Євгена, Антонюка Віталія та Рудчика Сергія. На першому зібранні було обрано назву для команди – «Бізони» і вирішено збиратись на регулярні тренування.

Перший матч «Бізони» зіграли у флаг-футбол в березні 2010 року у неофіційному Чемпіонаті України. В першому турі «Бізони» здобули одну перемогу та двічі програли. В наступних турах команда не здобула жодної перемоги і посіла останнє загальнокомандне місце.

Перший матч в повний контакт команда «Бізони» зіграла в збірній з житомирськими «Вепрами» проти «Вовків» восени 2011 року. Незіграність  хмельницьких та житомирських хлопців, а також великий досвіт «Вовків», які на той час вже давно виступали у Всеукраїнських змаганнях зіграли свою роль. Як результат – 100:0 і більш ніж впевнена перемога «Вовків» на своєму полі.

На жаль, перший матч так і залишився єдиним у історії «Бізонів». Через відсутність підтримки з боку міської влади та в’ялий інтерес громадськості восени 2012 року хлопці вирішили припинити тренування.

Новий виток у розвитку американський футбол в Хмельницькому отримав влітку 2013 року. Саме в цей час більшість гравців «Бізонів» вирішили приєднатись до хлопців, які вже збирались на стадіонів «Локомотив» і грали в американський футбол. Після декількох спільних тренувань хлопці вирішили об’єднатись під новою назвою «Гладіатори» та почали готуватись до першого матчу нової команди.

24 квітня 2014 року у Львові «Гладіатори» вийшли на перший матч у своїй історії. «Леви» на правах господарів та більш досвідченої команди одразу захопили ініціативу у свої руки і загалом виглядали більш організовано. Незважаючи на невелику кількість гравців, що приїхали до Львова, «Гладіатори» не здались під натиском суперника і навіть змогли заробити очки. Перший тачдаун в історії хмельницької команди на рахунку Артема Клімова. Загальний рахунок матчу 28-6 і команда повертається в Хмельницький втомленою, але задоволеною своєю грою.

Трохи більше ніж за місяць, а саме 1 червня «Гладіатори» вийшли на газон стадіону СЗОШ №35 у місті Вінниця на гру проти «Вовків». З Хмельницького на матч змогли приїхати лише 12 гравців. Недоукомплектований ростер та дуже велика кількість травм (команди завершували матч у форматі 8х8) і як результат рахунок 66-12 після завершення матчу. У складі гладіаторів особливо хочеться відмітити Полушкіна Глеба, на рахунку якого обидва тачдауни «Гладіаторів».

В жовтні цього ж року «Гладіатори» отримали запрошення на вже традиційний «Кубок Львова», де команді з Хмельницького належало зіграти з вже знайомими суперниками – «Левами» та «Вовками». Згідно регламенту турніру всі ігри проводились в один день. Досить висока, як для кінця жовтня,  температура повітря та старі проблеми «Гладіаторів» у вигляді малої кількості гравців, що приїхали до Львова дали свій результат. Два програші з загальним рахунком 80-0 і «Гладіатори» їдуть додому не в найкращому гуморі.

Сезон 2015 року для «Гладіаторів» почався з приємної новини – команда гратиме в Чемпіонаті України!!! Так, варто відмітити, що група в якій окрім «Гладіаторів» грали «Монархи» та «Витязі» не могла делегувати свого переможця в плей-офф, але це були офіційні змагання під егідою федерації.

10 травня 2015 року Хмельницький вперше побачив американський футбол. На стадіоні ДЮСШ №2 у матчі відкритті чемпіонату «Гладіаторам» протистояли «Монархи» з міста Рівного. Хвилювання перед власними трибунами і велика кількість помилок у простих ситуація не дозволили «Гладіаторам» показати класну гру у домашньому матчі. Рахунок 22-40 і перемога «Монархів». У складі гладіаторів по тачдауну занесли Бабій Дмитро, Прохорович Андрій та Полушкін Глеб. Дві вдалих двухочкових реалізації на рахунку Прохоровича Андрія та Полушкіна Глеба.

Згідно календаря свій другий матч в чемпіонаті «Гладіатори» проводили також удома – проти київських «Витязів». Після поразки в першому матчі «Гладіатори» дуже прагнули реабілітуватись перед власними вболівальниками і здобути першу перемогу. Своєю грою в першій половині команда показала. Що здатна боротись. Особливо варто відмітити захист «Гладіаторів», який раз за разом зупиняв напад «Витязів» та не дав їм заробити жодного очка в першій половині матчу. Такий результат зіграв злий жарт з командою і на другу половину «Гладіатори» вийшли розслабленими та програли матч з рахунком 21-8. Тачдаун та двухочкова реалізація на рахунку Полушкіна Глеба.

Після двох поразок на домашньому полі на «Гладіаторів» чекали дві виїзних гри. Першу з них команда провела у Рівному 20 червня. Рівна гра обох команд і майже такий же результат. Зовсім трохи не вистачило «Гладіаторами» аби здобути перемогу у матчі – 18-14 на користь «Монархів». Тачдауни на рахунку Полушкіна Глеба і Солтанова Расіма, двухочкову реалізацію заніс Бабій Дмитро.

Останній матч чемпіонату команда зіграла в Білій Цервкі проти київської команди «Витязі». «Гладіаторам» вдалось першими занести тачдаун у матчі, але надалі «Витязі» повністю домінували на полі і виграли матч з рахунком 59-18. Саме команда з Києва стала переможцем нашого дивізіону. Результативними діями в останній грі у складі «Гладіаторів» відмітились: двічі Полушкін Глеб та одного разу Прохорович Андрій.

Сезон 2016 року команда «Гладіатори» почне у дивізіоні В Української Ліги Американського Футболу. Заручившись підтримкою міської та обласної влади, а також врахувавши помилки  минулого року, команда налаштовано гідно представити місто Хмельницький на Всеукраїнських змаганнях.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Комментирование закрыто.