Lumberjacks
Гимн :
Дата основания: 11 Sep 1999
Президент:
Главный тренер: Виталий Мельник
Город: Ужгород
Сезон Игр Пасом Бегом Фамблы
Yds Avg TD Yds Avg TD Cov Lost

Основатели и Тренера

История команды "Lumberjacks"

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Американський футбол в найзахіднішій області України з’явився в кінці 90-х, а точніше — в 1998 році.

Популярний вид спорту прийшов до Ужгорода завдяки членам місіонерської організації «Християнство і спорт»: канадцеві Ренді Фрізену і росіянину Олександру Дмитрієву. Пізніше до них приєднався Віталій Фурсов. Для здійснення мети відкривається організація «Корнерстоун» (один із напрямів — платні заняття англійською мовою, як засіб для фінансування розвитку команди). Вона і створила команду «Лісоруби» на базі студентів УжНУ (Ужгородського Національного Університету), якій вдалося отримати екіпіровку завдяки благодійній допомозі зі штату Огайо. Свою першу гру «Лісоруби» зіграли 11-го вересня 1999 року проти вінницьких «Вовків» на стадіоні спорткомплексу УжНУ.

У 2000-му році команда «Лісорубів» бере участь в своєму першому змаганні. Дебют ужгородців відбувся на турнірі «Донбас Арена Боул». Потім вже настала черга взяти участь в повноцінному чемпіонаті України. У своєму першому сезоні «Лісоруби» здобули перші перемоги і посіли за підсумками 5-е місце серед шести брали участь команд. У наступному сезоні команда змогла пробитися в призери, посівши 3-е місце в чемпіонаті, хоча тут не обійшлося без везіння (відмова ряду команд від участі в фінальних іграх). У наступному сезоні Ужгород впевнено грає свої матчі в Західній конференції, але не бере участі в фінальному раунді. У 2003-му році в Ужгороді з’являється команда «Воїни», яку очолив Дмитрієв.

2003-й рік стає фактично останнім для «Лісорубів» в старій історії клубу. Відігравши «Донбас Арена Боул» і чемпіонат України, команда тимчасово припиняє своє існування, а більшість гравців переходить до складу «Воїнів». Проте, колишні гравці «Лісорубів» демонструють набутий досвід і навички на полях України та Угорщини, у складі інших команд, здобувши красиві і впевнені перемоги над сильними суперниками. У 2008-му році з’являються перші чутки про відродження «Лісорубів». Команда грає товариський матч проти земляків «Воїнів», показуючи свій потенціал.

У 2009-му році «Лісоруби» виграють у себе вдома кубок Ужгорода та заявляються на чемпіонат України як єдина команда, об’єднавши під своїми прапорами всіх кращих гравців Закарпаття. У цьому ж році «Лісоруби» стають переможцями відкритого чемпіонату України.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Достижения команды

2000 рік — 5-е місце в Чемпіонаті України (вища ліга, формат 11х11)
2001 рік — 3-е місце в Чемпіонаті України (вища ліга, формат 11х11)
2008 рік — 2-е місце в Чемпіонаті України (вища ліга, формат 11х11)
2009 рік — володарі Кубка Ужгорода
2009 рік — Чемпіони України (вища ліга, формат 11х11)
2010 рік — 5-е місце в Чемпіонаті України (вища ліга, формат 11х11)
2013 рік — Чемпіони України (перша ліга, формат 9х9)
2014 рік — Чемпіони України (перша ліга, формат 9х9)
2015 рік — Чемпіони України (вища ліга, формат 11х11)

Комментирование закрыто.