Eagles
Гимн :
Дата основания: 30 Oct 2014
Президент:
Главный тренер:
Город: Здолбунов
Сезон Игр Пасом Бегом Фамблы
Yds Avg TD Yds Avg TD Cov Lost

Основатели и Тренера

История команды "Eagles"

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Історія команди Здолбунів «Орли»
Засновники команди Тишкун Тимофій, Нестерюк Олександер.
За словами Тишкуна Тимофія причини заснування команди доволі прості: “Я Християнин і керуюсь словами з Біблії: « Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі».(Від Матвія 5:16). Моя ціль створення команди це розвиток юнаків у трьох вимірах: фізичний, емоціональний, духовний. Беззаперечно це важливо аби стати успішними спортсменами, але в першу чергу – слухняними дітьми для своїх батьків, старанними учнями, вірними друзями, добросовісними громадянами. Адже все починається з маленького. Я люблю футбол, тому що це як міні-життя. Я хочу навчити хлопців бути стійкими, відповідальними за свої вчинки, благополуччя і безпеку своїх близьких“.
Перша дата в історії команди це 30.10.2014. Саме тоді почала збиратися команда для участі в кубку юніорів проти Рівного та Луцьку. З того часу почався нелегкий шлях набору гравців. За короткий час через тренування пройшло більше 25 чоловік, але до перших змагань, які відбулися 26.04.2015р залишилось тільки 10 найстійкіших. Їхні імена назавжди залишаться в історії команди. Перші кроки були несміливими і хиткими, Орли програли дві гри кубку з рахунком « Луцьк «Бізони»-Здолбунів «Орли» 26:8» та «Рівне «Монархи»- Здолбунів «Орли» 32:22». Але продовжили розвиватись, набиратись досвіду і вже під час наступного кубку здобули першу перемогу у грі «Здолбунів «Орли» – Луцьк «Бізони» 12:6». За весь час мали 5 ігор з них 1 перемогу. На даний момент команду тренують Тишкун Тимофій і Должанський Ярослав.
Розвиток команди Здолбунів Орли тісно пов’язаний з організацією FCA (fellowship of christian athletes). Вони допомогли необхідним інвентарем для початку тренувань, а також навчанням тренерів. В свою чергу тренери та гравці команди Орли приймають участь у спортивних таборах(Power camp) які організовує FCA у місті Рівне та області. У житті та розвитку команди також відіграли важливу роль команда Львів «Леви» та Київ «Славс».
«Здолбунів Орли» продовжує тренуватись і з нетерпінням чекає можливості доповнити розповідь своєї історії.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Комментирование закрыто.