Titans KPNU
Гимн :
Дата основания: 17 Jul 2014
Президент:
Главный тренер: Сергій Полюх
Город: Кам'янець-Подільський
Сезон Игр Пасом Бегом Фамблы
Yds Avg TD Yds Avg TD Cov Lost
2017 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Основатели и Тренера

История команды "Titans KPNU"

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

«Титани» – діти Неба і Землі

Сполучені Штати Америки та Титани. Четверта за площею країна світу та персонажі давньогрецької міфології. На перший погляд спільного мало. Та обіцяємо поважному читачу в цій статті зв’язок віднайти та висвітлити.

Почнемо з американських фільмів, ми впевнені, читач час від часу їх переглядає. У після радянські часи останні набули неабиякої популярності на території СНД. Глядачі могли часто спостерігати в цих фільмах, окрім цілої низки цікавинок та див, і досить неординарний та нетиповий для рідної країни вид спорту, такий обожнюваний американцями.

Незвичайна гра безперечно викликала низку емоцій. У кадрах з фільмів, сильні, мускулисті хлопці, схожі на втілення міфічних богів, вдягнені з голови до ніг в захисне екіпірування, активно пересувалися по полю, завдаючи опонентам неабияких ударів, вони переслідували гравця з м’ячем, не менш незвичної форми, збираючи при цьому цілі стадіони фанатів, які шаленіли від видовища та несамовито підтримували своїх фаворитів. Переглядаючи спортивні канали, дехто з нас мимоволі затримував подих, випадково натрапивши на матч незнайомих команд. Здавалось, гравці зовсім не відчували втоми та болю, вперто прориваючись вперед, до омріяної перемоги. Навіть після десятків ударів та падінь вони піднімались, щоб, зібравши волю в кулак, довести протистояння до кінця.

«Гра не для слабкодухих» – часто думали глядачі, потай мріючи хоча б потримати в руках той «непростий» м’ячик. А потім багато з них записувались на, більш звичні у нашій країні, футбол та баскетбол…

Та не всі забули про свою дитячу мрію. Дехто, випадково побачивши рекламу на вулиці міста чи у соцмережі про набір у команду з американського футболу, стрімголов мчав, щоб записатись туди, а потім не спав цілу ніч, в очікуванні першого тренування. На жаль, були і ті, кому не так пощастило: цей вид спорту у нашій країні ще не набув широкої популярності навіть у великих містах, а у провінційних, таких як Кам’янець-Подільський й поготів. Проте, це не зупинило колись простого гравця-ентузіаста, а сьогодні засновника та головного тренера футбольного клубу «Титани», Сергія Полюха.

17 липня 2014 року більш досвідчена команда «Гладіатори» з міста Хмельницького провела у нашому місті відкрите тренування та подарувала два м’ячі. Так почались «Титани».

Трохи пізніше з командою зв’язався гравець донецьких «Скіфів», Роман Лебединець, який через ситуацію на сході країни не зміг продовжити тренування зі своєю командою та виявив бажання попрацювати із нашими, кам’янецькими, хлопцями та допомогти в опануванні цієї, популярної в Америці, гри.

Відтоді минуло майже два роки. Команда поповнюється талановитими та міцними духом і тілом гравцями. Звичайно ж, не всі хлопці залишаються, адже такий вид спорту потребує дійсно титанічної праці над собою. Над своїми недоліками, слабкостями та лінню.

Символічною є і назва футбольного клубу – небагато хто знає, що нею команда зобов’язана власне кам’янчанам, які кілька років тому, за підсумками голосування у соцмережі віддали перевагу «давньогрецьким божествам», які у міфології уособлюють боротьбу та всесильність.

Свій перший поєдинок з американського футболу наші хлопці провели в складі хмельницьких побратимів «Гладіаторів», змагаючись за «Кубок Львова» у 2014 році, а вже у 2015 – мали змогу спробувати власні сили у флаг-футболі, але вже як самостійна команда. І хоч, перемог, як таких, поки не було, та «Титани» отримали безцінний досвід, спілкуючись з достойними опонентами.

Періодично, хлопці тренуються з гравцем київських «Бандитів» Олександром Мельничуком, який також допомагав у становленні та розвитку команди.

Крім матчів на офіційних чемпіонатах, «Титани» також приймають активну участь у громадському житті Кам’янця-Подільського, проводячи різного роду флешмоби, відкриті для охочих перегляди фільмів на футбольну тематику та відкриті тренування, цим самим пробуджуючи у сучасної молоді інтерес до американського футболу та занять спортом у цілому.

Команда молода, з досить перспективним майбутнім. Головне – це, звичайно, бажання рухатися у відповідному напрямку, а воно, без сумніву, у гравців є. Бо що ж тоді змушує хлопців 6 разів на тиждень за будь-якої погоди та пори року приходити на тренування, жертвуючи власним часом, і, подекуди, особистим життям. Це і є втілення жаги перемог. Величезне бажання рости та рухатись вперед, кожного дня доводячи самому собі, що неможливого не існує.

А ще футбол виховує та дисциплінує. Виховує витримку, впевненість у собі та у своїх можливостях. Хоча, варто розуміти, що це, насамперед, командний вид спорту і без взаємної підтримки та взаємовиручки тут ніяк. Командний дух або є, або ж його немає. І головна задача наставника полягає, не тільки, в фізичній підготовці гравців, але і в сприянні усвідомленню ними того, що за помилки одного відповідатимуть всі. У «Титанів» з цим проблем немає, оскільки, ще на перших заняттях тренер дає зрозуміти: здаєшся ти – відпрацьовують всі. Дуже простий і дійсно дієвий спосіб виховання командного дух у гравців. Ну і, звичайно ж, жодне тренування не обходиться без жартів та невимушеного спілкування як між самими «Титанами», так і дівчатами з «Титанід», які, зазначимо, розвивають не менш екзотичний у нашому місті вид спорту, а саме флаг-футбол.

Цього, 2016 року команда планує знову виступати на ЧУ в складі «Гладіаторів» для отримання цінного досвіду, а також провести кілька товариських матчів. А поки триває активний набір у команду.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Достижения команды

Комментирование закрыто.