Кто откуда появился?
image (1)

Мы давно живем одной футбольной семьей, но многие из нас не знают откуда и как появлялись команды, кто стоял у истоков,  почему так назвались.
Команда ULAF решила исправить эту информационную несправедливость и начнём свой рассказ  с команды Львы из Славного города Львова!
Приветствуем всех фанов, болельщиков, и просто любителей Американского Футбола в Украине!
Сегодня мы подготовили для Вас интервью с одним из вожаков стаи! Ведь наш собеседник – Дима Мирошниченко – один из сооснователей, прекрасный игрок и менеджер команды Высшей Лиги по Американскому Футболу Украины – “Lviv Lions“!
Корреспондент: Приветствую, Дима. Расскажи, как ты пришел в Американский Футбол (далее АФ. прим. ред.)? Почему именно эта команда? Сколько лет уже в команде?
Дима: Як і більшість – потрапив під вплив фільмів та серіалів, де був продемонстрований Американський Футбол. Спершу шукав через мережу у місті Львів команду з американського футболу, та знайшов лише мертві пабліки. І коли вже розчарувався, і пройшло місяців 6, знайомий запросив скласти йому компанію та вперше відвідати зустріч прихильників АФ. Тренуванням, вже враховуючи теперішній досвід, це назвати язик не повертається (смеется Дима). На той момент існувала група людей, які збирались і без спорядження, розминки, плейбуку, і тренера просто грали в футбол. Зараз ми всі згадуємо ті зустрічі, як старі добрі часи) Після першого «тренування» я зрозумів, що ніколи не знайду спорту який би підходив мені більше. Через кілька місяців всією ватагою ми попросили у наших сусідів «Лісорубів» (“Ужгородські Лісоруби” – команда высшей лиги по Американскому Футболу Украины. прим. ред.) спорядження… Та поїхали на перший матч до наших інших сусідів – у місто Рівне. Матч досі згадується з посмішкою. Чого вартують лише фото. Згодом ми гордо обрали назву «Леви». І почали потроху вступати до АФ спільноти України.

image_3

К: Какой возраст игроков команды? Все ли они в “обычной” жизни связаны со спортом, или есть “офисный планктон”?
Д: «Леви» молода команда, на пальцях однієї руки можна перерахувати учасників основи, що є старшими 25 років. В рамках чемпіонату вищої ліги завжди цікаво спостерігати боротьбу наших 17- 18 річних гравців , проти людей чий досвід у футболі 20 років. Проте саме це робить ці матчі настільки повчальними. В звичайному житті основним спортом більшості «Левів» є все таки АФ. Відвідування тренажерного залу ототожнюється та прив’язується до. Нам пощастило зібрати велику кількість дуже різносторонніх професіоналів. В наших лавах були і МНС-ники, і працівники органів внутрішніх справ, викладачі, що тренувались пліч опліч з студентами, і звичайно представники IT.
К: Кем ты работаешь/занимаешься кроме АФ?
Д: Окрім занять американським футболом я пишу дисертацію, викладаю психологію в університеті, та беру участь в числених інших проектах.

К: Вернемся к АФ. Почему ты выбрал именно этот вид спорта? Были ли в твоей жизни другие виды спорта?Д: Особисто я завжди шукав «свій» вид спорту. Були різні спроби, та зараз я розумію, що до АФ спорту у моєму житті не було.

К: На какой позиции играешь? Почему?
Д: Оскільки я з «Левами» від початку їх існування, як команди, спробував себе на всіх позиціях у лінії нападу та захисту. Зазвичай на офіційних матчах окрім своєї основної, визначеної тренером на гру позиції, можу підстрахувати як лінійних нападу та і захисту. Маю досвід та розуміння в тому, що таке робота лінії і намагаюсь завжди ділитись ним з нашими новачками.

К: Насколько травматично заниматься американским футболом на твоей позиции? Какие были у тебя травмы? Расскажи о своих тренировках и как вы восстанавливаетесь?
Д: Будь який спорт є травмонебезпечним. В арсеналі моїх травм, на щастя, поки що лише забої ребер, підвивихи та інші незначні неприємні нюанси. Для новачків у нас завжди детальний інструктаж від старших товаришів. І до контактних тренувань зазвичай у новачків немає доступу.

К: Какие планы у тебя на ближайшее время и глобально, чего бы хотелось достичь в этом спорте?
Д: Перемог! «Леви» зголодніли за перемогами. Ми постійно кидаємо собі виклик. Ми заявлялись у першу лігу при першій нагоді після заснування команди, коли нас було заледь 11 людей. Ми завжди намагались боротись проти найсильніших опонентів. І, як тільки змогли, пішли «вчитись» до вищої ліги.

К: Кроме игры, ты занимаешься менеджментом команды. Тебе нравится этим заниматься? Почему захотел зааниматься? Какие сложности встречаются?
Д: Якщо чесно, менеджмент команди не те, чого я хотів. Просто виникали ситуації, коли потрібно було допомагати команді рости і саме в ці моменти я виконував ту чи іншу роботу. А згодом просто стало шкода напрацювань. Тепер я з гордістю усвідомлюю, що якщо вплинув, навіть на крихту, на те чим стали «Леви» – вже можу собою пишатися. Проте, попереду ще більше праці, кожен менеджер команди має розуміти – необхідно розвивати одночасно свою команду, АФ у своєму регіоні та просувати американський футбол в Україні загалом. Часто ігрові або особисті моменти не дають нам рухати вперед спорт який ми так любимо.

К: Если немного отойти от спорта – есть ли у тебя еще стремления или мечты, которые ты хочешь осуществить?
Д: Безліч, перш за все я завжди хотів вплинути на добробут свого міста, навіть балотувався на попередніх виборах, проте «невдача спіткала простого лайнмена» (смеется). Я працював у різних проектах благодійних фондів і бачив ті аспекти нашого життя, про які більшість громадян України і не здогадуються. Зараз я вирішив повністю сконцентруватись на розвитку «Левів», не лише як спортивного клубу, але і як громадської організації.

К: Пожелай что-то на прощанье нашим читателям и фанатам, пожалуйста.
Д: Хочу всім побажати займатись тим, що вони люблять, бути щасливими і обов’язково топити за АФ команди свого міста!)

Автор статьи Олег Юрга .

No comments yet! You be the first to comment.

Ваш адрес email не будет опубликован.

15 + 11 =