Прес-конференція перед фіналом
q_xflhhnc_8

 

#Фінал чемпіонату України з американського футболу в Ужгороді обіцяють перетворити на видовищне шоу.

Про це у четвер, 6 жовтня, повідомили організатори чемпіонату, Президент української ліги американського футболу Максим Шило та тренер ужгородського клубу Ужгородські #Лісоруби Євген Рахімов.

«#Ужгород на правах чинного чемпіона переміг у тендері на проведення чемпіонату України. До сьогодні не було такого рівня проведення, такого рівня організації ігор. Зараз у нас фінал і ми хочемо поставити яскраву крапку, яку запам’ятають всі і подарувати Ужгороду справжнє видовище», – розповів Максим Шило.

Фінал чемпіонату відбудеться 8 жовтня на стадіоні 3Авангард. Пройде дві гри: за 3 місце боротимуться ужгородські Лісоруби та київські #Бульдоги (на запасному полі стадіону), за 1 місце боротьба точитиметься між київськими Бандитами та мінськими Зубрами.

«Команди дуже сильні і вони покажуть яскравий і високий рівень футболу. Ми плануємо яскраві виходи команд, будуть димові машини, вогняне шоу, серпантинні машини. Такого розмаху, такого пафосу, такої медійної підготовки ще не було», – заявив Максим Шило.

Зокрема, пряма #трансляція ігор вестиметься на Ютуб-каналах на 6 країн Європи.

Окрім спортивного видовища у суботу на Авангарді буде і благодійна складова. Так, Рух підтримки закарпатських військових проводитиме благодійний#ярмарок, працюватиме волонтерська кухня та безпрограшна #лотерея. На благодійні цілі піде і частина виручки від ігор.

Вартість квитків на дві гри становить 40 гривень. Для учасників #АТО вхід буде безкоштовним. Окрім того, організатори планують запросити на гру вихованців дитбудинків та інтернатів. Для них також проводитиметься розіграш подарунків.

Джерело: uzhgorod.net.ua

 

h1mvteyykwy wwm-wg2fhzq

No comments yet! You be the first to comment.

Ваш адрес email не будет опубликован.

тринадцать + 17 =