Спроби НФАФУ вбити американський футбол в Україні

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

13439064_1753288681580166_1087235135349499225_n

В зв’язку з занепокоєнням наших численних підписників, та дзвінками прихильників американського футболу з всієї України, відчуваємо необхідність прояснити ситуацію стосовно позову НФАФУ.
Керівництво нефункціонуючої ось уже понад півроку федерації, з якої вийшли всі команди, що приймають участь в будь-яких “не паперових” змаганнях, подало в суд на створену взимку 2016 року Українську лігу американського футболу.
Причина позову – відстоювання своїх прав на використання словосполучення “Чемпіонат України з американського футболу” і припинення проведення офіційних заходів пов’язаних з американським футболом.
На сьогодні керівництво УЛАФ разом з небайдужими ентузіастами та фаховими юристами розробляє медійну та юридичну стратегію боротьби з невгамовними “папередніками”.
Заплановано:
* Залучення соціальних мереж;
* Відкриті колективні листи від команд стосовно перевірки діяльності НФАФУ та П. Тесленка до Прокуратури, СБУ, Національного антикорупційного бюро;
* Широке розпорошення даного прецеденту як на локальному рівні, регіонів кожної із команд, так і на рівні всеукраїнських ЗМІ;
* Та задіяння інших доступних важелів впливу;
Гарантуємо Вам, що зробимо все що в наших силах, щоб у новій Україні, жоден можновладець не зміг забрати у наших спортсменів право займатись улюбленою справою.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
No comments yet! You be the first to comment.

Ваш e-mail не будет опубликован.