Lions
Гимн :
Дата основания: 23 Jan 2019
Президент:
Главный тренер: Джош Лансфорд
Город: Львов
Сезон Игр Пасом Бегом Фамблы
Yds Avg TD Yds Avg TD Cov Lost

Основатели и Тренера

История команды "Lions"

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Історія Левів – це історія викликів. До 2012 року у Львові ніхто ніколи не грав у американський футбол. Не було тих, хто міг пояснити всі необхідні деталі правил, порадити де взяти шоломи та каркаси, але натомість були люди у яких була мрія — грати в американський футбол. Не маючи нічого Леви організували перший кубок Львова з американського футболу. Згодом кубок отримав статус щорічного.

Перші тренувальні зустрічі команди відбувались на маленькому стадіоні з екіпірування був лише м’яч. Менше ніж через рік, команда взяла участь в чемпіонаті першої ліги. Гідне для дебютантів 3-є місце було дуже близько, проте «Дельфіни» з Маріуполя під керівництвом досвідчених «Скіфів» вирвали перемогу у хороброї «одинадцятки» Львів’ян.
2014 рік дозволив Левам зайняти друге місце чемпіонату України першої ліги та приніс небувалу для України удачу – тренером левів стає Джош Лансфорд. Американський тренер познайомився з левами під час подорожі у 2013 і вже через рік його родина приїхала в Україну для налагодження зв’язків, поширення слова Божого та звичайно, щоб зробити Левів кращими.
У 2015 Леви, налічуючи у своєму ростері не більше 20 гравців, приймають нечуване рішення – грати у вищій лізі. Новий формат гри, нові опоненти, новий досвід загартували львів’ян. Леви зіткнулись з найсильнішими і попри шалений травматизм вистояли сезон.

У Львові досить молода команда, і на полиці не припадають пилюкою численні кубки і медалі, проте кожен Лев може сказати: «Ми завжди грали з сильними опонентами, ми завжди приймали виклик».
Леви продовжують свій шлях у світі Українського футболу, Леви продовжують гартувати свій характер у битвах і прокладати свій шлях до перемог. Go LIONS!!!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Комментирование закрыто.