Rockets
Гимн :
Дата основания: 1 Jan 2008
Президент:
Главный тренер: Василик Максим
Город: Днепр
Сезон Игр Пасом Бегом Фамблы
Yds Avg TD Yds Avg TD Cov Lost

Основатели и Тренера

История команды "Rockets"

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Американський футбол в Дніпропетровську був започаткований в 2008 році. Василик Максим та Поляков Олександр разом з однодумцями зібрали команду «Дніпропетровські «Ракети», гравцями якої стали переважно студенти Дніпропетровських університетів. З 2009 року «Ракети» почали тренування до старту чемпіонату України, провели відкритий кубок міста з флаг-футболу (безконтактна версія американського футболу). Основною метою створення команди стала пропаганда здорового образу життя і залучення молоді до спорту. «Дніпропетровські «Ракети» стали відомими на Україні завдяки пропаганді розвитку американського футболу серед дітей. На сьогоднішній день команда активно приймає участь у всеукраїнських змаганнях з американського футболу: чемпіонаті України з флаг-футболу, у першій та вищій лігах з американського футболу.

Щорічними планами команди є проведення змагань в м. Дніпропетровську та за його межами для популяризації американського футболу. Планується займатися розвитком юнацького (12-16 років) безконтактного футболу для поширення спортивної культури в Україні. Команда з американського футболу «Дніпропетровські «Ракети» проявляє ініціативу щодо підвищення спортивної культури молоді. На матчах і поза ними проводиться пропаганда здорового образу життя. Керівництвом клубу розроблено план заходів, спрямованих на зацікавлення молодого покоління в такому виді спорту, як американський футбол. Вдалий тренувальний процес, насичений календар ігор, організація поза тренувального дозвілля дають змогу створити успішну команду, яка складає гідну конкуренцію командам України. За сім років свого існування команда зіграла чимало товариських та офіційних матчів, прийняла участь у всіх змагання, проведених в Україні. У 2011 році СК «Дніпропетровські «Ракети» стали чемпіонами України серед команд першої ліги, та в 2012 році повторили своє досягнення, не програв за два роки ні однієї гри в першій лізі. У 2013 році команда прийняла участь у вищій лізі чемпіонату України, де посіла 5 місце серед 7 команд. У 2014 та 2015 роках команда прийняла участь в чемпіонаті України з флаг-футболу, один з турів якого проходив у м. Дніпропетровську, та в вищій лізі чемпіонату України, де гідно представила своє місто та регіон в цілому.

Створення команди в м. Дніпропетровську дозволило значно активізувати суспільні процеси міста. Підлітки отримали альтернативу заняттям з футболу чи тенісу, вони можуть спробувати себе в одному з найатлетичніших видів спорту, де однаково важливі і фізична підготовка, і командний дух. Юніори за один-два роки активних тренувань можуть вийти на високий рівень гри і почати брати участь в офіційних матчах чемпіонатів України, чи сусідніх країн. На сьогоднішній день для американського футболу відкриваються значні перспективи.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Комментирование закрыто.